Serdecznie zapraszamy na kolejną XXIX Konferencję Naukowo-Techniczną ANTYKOROZJA. Systemy-Materiały-Powłoki, której organizatorem jest Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego Oddział Gliwice przy współudziale Sekcji Korozji przy Zarządzie Głównym oraz Radzie Miejskiej NOT FSNT w liwicach.
10 – 12 maja 2023 roku, Ustroń-Jaszowiec, DW Jawor
Cieszymy się, że od wielu lat przyciąga Państwa na naszą konferencję jej poziom merytoryczny, wieloletnia tradycja, i znakomita atmosfera. W dotychczasowych konferencjach licznie uczestniczyli przedstawiciele uznanych placówek naukowo-badawczych, dużych oraz średnich przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych, którzy prezentowali efekty swoich prac badawczych, dzielili się doświadczeniami i sukcesami w walce z korozją. My – organizatorzy – staramy się doprowadzić do realizacji zamierzonych celów konferencji, tj, praktycznego wykorzystania osiągnięć naukowców. Zapewniamy Państwa, że dokładamy wszelkich starań, aby tegoroczna konferencja była równie udana i wartościowa jak poprzednie. Firmy biorące udział w konferencji zapraszamy  do przedstawienia swoich ofert, nowych wyrobów i technologii. Wszystkich uczestników zachęcamy do skorzystania z wiedzy i doświadczeń referentów, koleżeńskiej dyskusji, oraz wyrażania swoich opinii i spostrzeżeń. Mamy też nadzieję, że piękne, beskidzkie krajobrazy i wyjątkowa rodzinna atmosfera naszych spotkań pozostaną na długo  w Państwa pamięci.
Szczegóły organizacyjne zawiera Komunikat_Antykorozja_2023 (tu do pobrania).  Telefon Biura Organizacyjnego Konferencji: 664 421 351.

Zgłoszenie udziału należy przesłać na  druku: Karta_zgłoszenia (tu do pobrania) do biura Zarządu Oddziału SITPChem na adres: sitpchem.gliwice@wp.pl   do 26 kwietnia 2023 roku. 

Patronat medialny