Serdecznie zapraszamy do udziału w XXVIII Konferencji Naukowo-Technicznej ANTYKOROZJA. Systemy-Materiały-Powłoki.
Organizowana corocznie konferencja, w 2020 i 2021 roku nie odbyła się z powodu pandemii.
W bieżącym roku finalizujemy działania sprzed dwóch lat.
Zalanowaliśmy Antykorozję 2022 w dniach 25-27 kwietnia 2022 r.  w DW JAWOR w Ustroniu-Jaszowcu. 
Szczegóły organizacyjne zawiera Komunikat_Antykorozja_2022 (tu do pobrania).  Telefon Biura Organizacyjnego Konferencji: 664 421 351.
.
Cieszymy się, że od wielu lat przyciąga Państwa na naszą konferencję jej poziom merytoryczny, wieloletnia tradycja, i znakomita atmosfera. W dotychczasowych konferencjach licznie uczestniczyli przedstawiciele uznanych placówek naukowo-badawczych, dużych oraz średnich przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych, którzy prezentowali efekty swoich prac badawczych, dzielili się doświadczeniami i sukcesami w walce z korozją. My – organizatorzy – staramy się doprowadzić do realizacji zamierzonych celów konferencji, tj, praktycznego wykorzystania osiągnięć naukowców. Zapewniamy Państwa, że dokładamy wszelkich starań, aby tegoroczna konferencja była równie udana i wartościowa jak poprzednie. Firmy biorące udział w konferencji zapraszamy  do przedstawienia swoich ofert, nowych wyrobów i technologii. Wszystkich uczestników zachęcamy do skorzystania z wiedzy i doświadczeń referentów, koleżeńskiej dyskusji, oraz wyrażania swoich opinii i spostrzeżeń. Mamy też nadzieję, że piękne, beskidzkie krajobrazy i wyjątkowa rodzinna atmosfera naszych spotkań pozostaną na długo  w Państwa pamięci.

Zgłoszenie udziału należy przesłać na  druku: Karta_zgloszenia_2022   (tu do pobrania) do biura Zarządu Oddziału SITPChem na adres: sitpchem.gliwice@wp.pl    do 04 kwietnia 2022 roku. 

            PATRONAT MEDIALNY